Інтернет-магазин "Controllers" здійснює реалізацію електротехнічної продукції по всій Україні. Основний напрямок – комплектуючі до електротранспорту. Наш сайт https://controllers.com.ua має високий рейтинг серед профільних інтернет ресурсів в Україні та користується популярністю у мережі. На сайті розміщені докладні описи про товари, що продаються. Додатково, ми надаємо консультації щодо технічних характеристик та підбору комплектуючих до електротранспорту. Це дозволяє нашим клієнтам отримати всебічну та об'єктивну інформацію, щоб на її основі зробити правильний вибір.

Ми любимо свою роботу та пишаємося, що за допомогою електротранспорту, підвищуємо мобільність наших клієнтів, допомагаємо вести здоровий спосіб життя та робимо наші міста чистішими.

Ми високо цінуємо довіру з боку наших покупців, тому пропонуємо лише якісні товари за доступними цінами. Постійно прагнемо поліпшення сервісу і розширюємо асортимент запропонованого для продажу товару.

Сontrollers - надійна компанія, яка виконує взяті на себе зобов'язання. Тому, до нас повертаються клієнти за новими покупками, рекомендують родичам друзям та знайомим.